مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» آیا کفشهای تابستانی می تواند باعث آسیب دیدگی شود

آیا کفشهای تابستانی می تواند باعث آسیب دیدگی شود

هوای گرم فرا رسیده است ، و چه کسی عاشق تجارت در چکمه های زمستانی کفش های تابستانی نیست؟ اما همه کفش های تابستانی یکسان ایجاد نمی شوند. بیشتر بدانید که کدام کفش انتخاب خوبی است و کدام یک می توانند شما را در معرض آسیب دیدگی پا قراردهند.


فلیپ فلاپ ها بدترین جرم را در مورد آسیب دیدگی به دنبال دارند. لغزش از جایی برای آنها آسان است ، که می تواند منجر به ریزش شود. همچنین ، بیشتر فلیپ فلاپ ها پشتیبانی کم یا کوسن بسیار کمی ارائه می دهند ، که می تواند برای برخی از افراد مشکلاتی ایجاد کند. به عنوان مثال ، اگر شما مبتلا به فاشیلیت مزمن هستید ، فلیپ فلاپ ممکن است علائم شما را تشدید کند و درد پا را بدتر کند.


اگر تازه به سمت استخر یا ساحل بروید ، پوشیدن لباس مناسب نیست ، اما آنها احتمالاً نباید کفش تابستانی روزمره شما باشند. اگر به دنبال صندلهای ساحلی مناسب برای ساحل هستید که برخی از پشتیبانی را فراهم می کنند و در پای خود ایمن خواهید بود ، به Tevas ، Chacos یا سایر صندل های ساخته شده برای ورزش های آبی نگاهی بیندازید.


همانند فلیپ فلاپ ها ، قاطر ها هیچ پشتی ندارند و می توانند به راحتی از بین بروند ، باعث می شود شما به مسافرت و آسیب خود برسید. برای جلوگیری از قطع شدن کفش ، ممکن است انگشتان دست خود را پیچ و خم کنید تا بتوانید از پا کفش ببندید. انجام این کار به طور مکرر با گذشت زمان ، شما را در معرض خطر قرار می دهد ، شرایطی که مفاصل انگشت به طور غیر طبیعی خم می شود و مجبور می شوید پنجه را در حالت خم مانند قرار دهد.


همانند فلیپ فلاپ ها ، می توانید با محدود کردن میزان پوشیدن این نوع کفش ها ، از پاهای خود محافظت کنید. همچنین می توانید برای استایل ها و مارک های خاصی خرید کنید که یک فضای ایمن تر و پشتیبان تر را به شما ارائه می دهد.

بزرگترین خطری که گوه ها و اسپرسریل ها دارند بی ثباتی جانبی آنها به یکدیگر است که باعث می شود مچ پا شما را آسان کنید و منجر به ریزش آن می شوید .

گوه ها و اسپرسریل ها نیز وزن خود را به سمت توپ پایتان سوار می كنند كه می تواند شما را در معرض خطر درد و التهاب میانی پا قرار دهد. (این مورد در مورد تمام پاشنه ها وجود دارد.) با گذشت زمان ، بار اضافی وزن روی توپ پا حتی می تواند منجر به شکستگی های استرس شود .


برای بازی ایمن آن با گوه ها و اسپادریل ها ، به دنبال استایل هایی باشید که خیلی زیاد نباشد و پاشنه پهن تری داشته باشد. برای افزایش کشش و ثبات ، به دنبال جفت لاستیکی باشید.


انگشتان پا پا به جعبه های انگشتان پا خم می شود و انگشتان پا را به یک فضای باریک و تنگ مجبور می کند. جمع شدن انگشتان پا با هم می تواند باعث ایجاد تاول های موقت و همچنین مشکلات طولانی مدت مانند برآمدگی ها شود.

اگر درد پا را تجربه می کنید ، از پروتکل RICE برای درمان علائم خود استفاده کنید و کفش خود را خاموش کنید. اگر درد خود را با اقدامات مراقبت از خود بعد از یک یا دو هفته بهبود نیافته است ، برای مراجعه به پزشک یا پزشک جراح خود قرار ملاقات کنید.

https://www.sports-health.com/blog/4


اسباب بازی
فرم ارسال نظر

  ساخت وبلاگ تبلیغاتی  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


با شروین وبمستر با کمترین هزینه صاحب وبسایت شو با شروین وبمستر با کمترین هزینه صاحب وبسایت شو مشاهده