مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» ماسک موی خانگی برای صاف کردن طبیعی موها ..

ماسک موی خانگی برای صاف کردن طبیعی موها ..

مراقبت از مو :

به جای آسیب رساندن به مو، صاف کردن مو را به روش های طبیعی انجام دهید..


ماسک موی خانگی

این ماسک موی خانگی را برای صاف کردن طبیعی موها امتحان کنید


اکثر خانم ها موهای صاف را ترجیح می دهند. این شامل استفاده از روش های شیمیایی مانند ابزار صاف کننده و کراتینه است.


چگونه قرار عاشقانه خوبی داشته باشیم؟ مطلب مرتبط چگونه قرار عاشقانه خوبی داشته باشیم؟

مراقبت از مو

اکثر خانم ها موهای صاف را ترجیح می دهند. این شامل استفاده از روش های شیمیایی مانند ابزار صاف کننده و اسموتی کراتینه است. با این حال آنها می توانند در دراز مدت به سلامت موهای ما آسیب بزنند. موها را ضعیف کنید. بسته های شیمیایی مو و ماسک های مو می تواند به فولیکول های مو آسیب برساند و منجر به ریزش مو شود. در چنین مواردی می توانید با استفاده از مواد طبیعی آشپزخانه ، ماسک مو درست کنید. آنها موهای شما را به طور طبیعی صاف می کنند. آنها همچنین تغذیه ضروری را برای پوست سر فراهم می کنند. می توانید این ماسک مو را با موز، عسل، شیر نارگیل، ژل آلوئه ورا و غیره درست کنید.


برای تهیه این ماسک به 2 قاشق غذاخوری عسل، 2 عدد موز، 2 قاشق غذاخوری روغن زیتون، 1 قاشق غذاخوری ماست نیاز دارید. برش های موز را در ظرفی بریزید و با کمک چنگال له کنید. عسل، روغن زیتون و ماست را به این مخلوط اضافه کنید. همه مواد را خوب مخلوط کنید. این مخلوط را به عنوان ماسک روی موها بمالید و بگذارید حدود 30 دقیقه بماند. سپس با آب بشویید. برای بهترین نتیجه از این ماسک مو سه بار در هفته استفاده کنید.


شیر نارگیل، ژلاتین

برای این کار به 1 فنجان شیر نارگیل، 2 قاشق غذاخوری روغن نارگیل، 2 قاشق غذاخوری عسل، 2 قاشق غذاخوری آب لیمو، 2 قاشق غذاخوری نشاسته ذرت و 2 قاشق غذاخوری پودر ژلاتین نیاز است. در یک کاسه شیر نارگیل، روغن و عسل را اضافه کنید و خوب مخلوط کنید. آب لیمو را به آن اضافه کنید. سپس پودر ژلاتین آرد ذرت را اضافه کنید. این ماسک مو را به مدت 30 دقیقه روی موها قرار دهید. سپس با آب تمیز بشویید.


شیر، عسل..

عسل - شیر .. هر دوی اینها رطوبت مو را تامین می کند. برای تهیه این ماسک مو به 1/4 فنجان شیر، 2 قاشق غذاخوری عسل نیاز دارید. شیر و عسل را در ظرفی بریزید و خوب مخلوط کنید. این مخلوط را روی موها بمالید و بگذارید حدود 1 تا 2 ساعت بماند. پس از آن برای نتیجه بهتر با آب تمیز بشویید.


ژل آلوئه ورا، شیر نارگیل..

برای تهیه این ماسک مو به 3 تا 5 قاشق غذاخوری ژل آلوئه ورا، 2 قاشق غذاخوری شیر نارگیل و 1 قاشق غذاخوری عسل نیاز دارید. ژل آلوئه ورا، شیر نارگیل و عسل را در یک کاسه بریزید. همه مواد را خوب مخلوط کنید. این ماسک مو باید شب ها قبل از خواب روی پوست سر مالیده شود و یک شب بماند. کافی است صبح با یک شامپوی ملایم موها را تمیز کنید.مجله ارم بلاگفرم ارسال نظر

  دستگاه آب قلیایی دکتر مومنی   |   روانشناس ایرانی در لندن   |   ساخت وبلاگ  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر مشاهده