مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» 5 کار ساده که صبح شما را می سازد.

5 کار ساده که صبح شما را می سازد.

برنامه صبحگاهی برای شروع روز که انرژی روز شما را تأمین میکند.

روتین زندگی هر شخص با شخص دیگر متفاوت است. خیلی از روتین ها برای شروع یک روز فوق العاده توصیه می شود که ممکن است به درد شما نخورد. همیشه به یاد داشته باشید که، روتین روزانه تان را طوری بچینید که خودتان احساس بهتری می کنید، نه جوری که بقیه میگویند.

در اینجا ۶ راهکار ساده برای شروع روز برای شما آوردیم.


۱-سحرخیزی:

بسیاری از افراد موفق، صبح زود بیدار می شوند. این درست است که هر کسی ساعت مخصوص به بدنش را دارد و هیچ چیزی برای همه صدق نمی کند اما، یکبار هم که شده سحرخیزی را امتحان کنید. حس بهتری به شما می دهد و در طول روز انرژی بیشتری دارید.


۲- هر روز صبح تخت خود را مرتب کنید.

شاید این کار مسخره به نظر برسد اما، اگر هر روز تخت خواب خودتان را مرتب کنید، اولین کار روز را انجام داده اید و مغزتان تشویق می شود که بقیه کارها را هم انجام دهد.

چگونه بفهمیم افسردگی داریم؟ مطلب مرتبط چگونه بفهمیم افسردگی داریم؟


۳-شکرگزاری کنید.

چند دقیقه وقت بگذارید و به خاطر تمام چیزهایی که دارید، خدا را شکر کنید. 

این کار انرژی مثبت فوق العاده ای را به شما می دهد. قول می دهم بعد از انجام این کار، تا پایان روز احساس لذت و خوشحالی خواهید کرد.


۴-کمی ورزش کنید.

بعد از آماده سازی روح و روانتان، نوبت آماده سازی جسمتان است. کمی ورزش کنید و گردش خون را بالا ببرید. ورزش کردن باعث ترشح هورمون های لذت و شادی در شما می شود.


۵-یک صبحانه مقوی بخورید.

شاید باورتان نشود ولی، غذایی که در ابتدای صبح مصرف میکنید، تاثیر قابل توجهی بر خلق و خو، سطح انرژی و عملکرد مداوم شما دارد. به همین دلیل است که اولین وعده غذایی شما، باید صبحانه ای مقوی و سرشار از مواد مغذی باشد.

فرم ارسال نظر

  ساخت وبلاگ   |   دستگاه آب قلیایی دکتر مومنی   |   روانشناس ایرانی در لندن  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر مشاهده